Bahay > Mga Produkto > Integrated Circuits (ICS) > Atosn STCOK. > T835-800B
T835-800B
STMicroelectronics
T835-800B
Paramters ng Produkto
Boltahe - Off State
800V
Boltahe - Gate Trigger (VGT) (Max)
1.3V
Type triac
Alternistor - Snubberless
Supplier aparato Package
DPAK
serye
packaging
Tube
Package / Kaso
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ibang pangalan
T835-800B-ND
operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)
Salalayan Type
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Tagagawa Standard Lead Time
11 Weeks
Lead Libreng Status / Katayuan ng RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Detalyadong Paglalarawan
TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 8A Surface Mount DPAK
Current - On State (It (RMS)) (Max)
8A
Current -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
80A, 84A
Current - Hold (Ih) (Max)
50mA
Current - Gate Trigger (IGT) (Max)
50mA