Bahay > Mga Produkto > circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ22A-TR
SMBJ22A-TR
STMicroelectronics
SMBJ22A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 22V 48.3V SMB
Lead libreng / RoHS compliant
Paramters ng Produkto
Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ)
22V
Boltahe - Clamping (Max) @ IPP
35.5V
Boltahe - Breakdown (Min)
24.4V
unidirectional Channels
1
uri
Zener
serye
SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
600W
packaging
Tape & Reel (TR)
Ibang pangalan
SMBJ22A-TR-ND
operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Salalayan Type
Surface Mount
Ang Sensitivity Level (MSL)
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
17.7A