BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
BAS70-04WFILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Lead libreng / RoHS compliant
Paramters ng Produkto
Boltahe - Forward (Vf) (Max) @ Kung
1V @ 15mA
Boltahe - DC Reverse (Vr) (Max)
70V
Supplier aparato Package
SOT-323
bilis
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
serye
packaging
Cut Tape (CT)
Package / Kaso
SC-70, SOT-323
Ibang pangalan
Operating Temperature - Junction
150°C (Max)
Salalayan Type
Surface Mount
Ang Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Tagagawa Standard Lead Time
16 Weeks
Lead Libreng Status / Katayuan ng RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Type diode
Schottky
diode Configuration
1 Pair Series Connection
Detalyadong Paglalarawan
Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Current - Reverse pagtagas @ Vr
10µA @ 70V
Kasalukuyang - Average rectified (Io) (per Diode)
70mA (DC)