Bahay > Mga Produkto > Integrated Circuits (ICS) > Atosn STCOK. > ACST12-7SG-TR
ACST12-7SG-TR
STMicroelectronics
ACST12-7SG-TR
Paramters ng Produkto
Boltahe - Off State
700V
Boltahe - Gate Trigger (VGT) (Max)
1V
Type triac
Logic - Sensitive Gate
Supplier aparato Package
D2PAK
serye
packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Kaso
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Ibang pangalan
operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)
Salalayan Type
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL)
Detalyadong Paglalarawan
TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 12A Surface Mount D2PAK
Current - On State (It (RMS)) (Max)
12A
Current -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
120A, 126A
Current - Hold (Ih) (Max)
30mA
Current - Gate Trigger (IGT) (Max)
10mA