Bahay > Mga Produkto > Integrated Circuits (ICS) > Atosn STCOK. > ESDALC6V1M6
ESDALC6V1M6
STMicroelectronics
ESDALC6V1M6
Paramters ng Produkto
Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ)
3V
Boltahe - Clamping (Max) @ IPP
Boltahe - Breakdown (Min)
6.1V
unidirectional Channels
4
uri
Zener
Supplier aparato Package
6-µQFN (1.45x1.0)
serye
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
30W
packaging
Cut Tape (CT)
Package / Kaso
6-UFDFN
Ibang pangalan
operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TJ)
Salalayan Type
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Lead Libreng Status / Katayuan ng RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
Kapasidad @ Frequency
12pF @ 1MHz