Bahay > Mga Produkto > circuit Protection > TVS - Diodes > SMBJ26A-TR
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
SMBJ26A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Lead libreng / RoHS compliant
Paramters ng Produkto
Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ)
26V
Boltahe - Clamping (Max) @ IPP
42.1V
Boltahe - Breakdown (Min)
28.9V
unidirectional Channels
1
uri
Zener
serye
SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
600W
packaging
Cut Tape (CT)
Ibang pangalan
operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Salalayan Type
Surface Mount
Ang Sensitivity Level (MSL)
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
14.9A