Bahay > Mga Produkto > Integrated Circuits (ICS) > Atosn STCOK. > ITA18B1RL
ITA18B1RL
STMicroelectronics
ITA18B1RL
Paramters ng Produkto
Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ)
15V
Boltahe - Clamping (Max) @ IPP
28V
Boltahe - Breakdown (Min)
18V
uri
Zener
Supplier aparato Package
8-SOIC
serye
ITA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
300W
packaging
Cut Tape (CT)
Package / Kaso
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ibang pangalan
operating Temperature
Salalayan Type
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Lead Libreng Status / Katayuan ng RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Kapasidad @ Frequency
350pF @ 1MHz