Bahay > Mga Produkto > circuit Protection > TVS - Diodes > ITA25B1RL
ITA25B1RL
STMicroelectronics
ITA25B1RL
STMicroelectronics
TVS DIODE 24V 38V 8SOIC
Lead libreng / RoHS compliant
Paramters ng Produkto
Boltahe - Baliktarin Standoff (Typ)
24V
Boltahe - Clamping (Max) @ IPP
38V
Boltahe - Breakdown (Min)
25V
uri
Zener
Supplier aparato Package
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
300W
packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Kaso
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Surface Mount
Ang Sensitivity Level (MSL)
1 (Unlimited)
Lead Libreng Status / Katayuan ng RoHS
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs)
25A (8/20µs)
Kapasidad @ Frequency
300pF @ 1MHz